RM84-3022-25-5230 - Relpol
Relpol
RM84-3022-25-5230
852477
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2S|EK|8A/250VAC
230VAC|mono|400mW|AgSnO²
230VAC|mono|400mW|AgSnO²