RM84-2312-25-5115 - Relpol
Relpol
RM84-2312-25-5115
651264
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
115VAC|mono|400mW|AgNiAu
115VAC|mono|400mW|AgNiAu