RM84-2022-25-5230 - Relpol
Relpol
RM84-2022-25-5230
651285
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2S|EK|8A/250VAC
230VAC|mono|400mW|AgNi
230VAC|mono|400mW|AgNi