RM84-2012-35-5220-01 - Relpol
Relpol
RM84-2012-35-5220-01
859592
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
220VAC|mono|400mW|AgNi
220VAC|mono|400mW|AgNi