RM84-2012-25-5115- - Relpol
Relpol
RM84-2012-25-5115-
604628
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
115VAC|mono|400mW|AgNi
115VAC|mono|400mW|AgNi