RM45N-3011-85-S024 - Relpol
Relpol
RM45N-3011-85-S024
RM45N-3011-85-S024
RM45N-3011-85-S024
Leiterplattenrelais
Print-2,54|1W|EK|5A/250VAC
24VDC|sens|200mW|AgSnO²
24VDC|sens|200mW|AgSnO²