RM32N-3021-85-S024 - Relpol
Relpol
RM32N-3021-85-S024
Leiterplattenrelais
Print-2,54|1S|EK|5A/250VAC
24VDC|sens|200mW|AgSnO²
24VDC|sens|200mW|AgSnO²