RM32N-3021-85-S018 - Relpol
Relpol
RM32N-3021-85-S018
Leiterplattenrelais
Print-2,54|1S|EK|5A/250VAC
18VDC|sens|200mW|AgSnO²
18VDC|sens|200mW|AgSnO²