RM12N-3021-35-1012 - Relpol
Relpol
RM12N-3021-35-1012
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1S|EK|10A/250VAC
12VDC|mono|220mW|AgSnO²
12VDC|mono|220mW|AgSnO²