RM12N-3011-25-1012 - Relpol
Relpol
RM12N-3011-25-1012
Leiterplattenrelais
Print-3,2|1W|EK|8A/250VAC
12VDC|mono|220mW|AgSnO²
12VDC|mono|220mW|AgSnO²