RM12N-2011-35-1012 - Relpol
Relpol
RM12N-2011-35-1012
Leiterplattenrelais
Print-3,2|1W|EK|8A/250VAC
12VDC|mono|220mW|AgNi
12VDC|mono|220mW|AgNi